Před 5 dny malá rychlá sms půjčka nebankovní online ihned ještě dnes, nebo nová extra rychlá krátkodobá půjčka online bez 1 Kč 30000 Praha přes internet na občanku pro dlužníky funguje již dle vypsaných. Půjčka online bez registru – Půjčky do 24 hodin KK. Půjčka online bez Pujcka Do 5000: Pujcky Online 

Půjčka ihned Půjčky bez registru a Solusu Půjčka nebankovní na

Online půjčky


23. srpen 2017 10000 půjčka - SMS půjčka bez 1 Kč. půjčíme Vám 500 až 4500 Kč do 10 minut; půjčka bez 1 kč, sms pujcka; pujcka do vyplaty; půjčka online do 10 min. Proč jsou naše půjčky tak skvělé? Nebankovní půjčky ihned na účet - bez registru, zástavy. Půjčka do 4500 Kč nebo Půjčka až 250 000 Kč O společnosti 

Půjčka ihned Půjčky bez registru a Solusu Půjčka nebankovní na

Bleskové půjčky bez registru


Online půjčky

20. únor 2017 Pujcka Úvěry chwilwki widnica adresa čáp půjčky bez úroků půjček rychle rychle on-line úvěr bez BIK úvěrů Dowd Kielce oddueniowe půjčky bez bik bz bankovních úvěrů úvěr Půjčka Do Výplaty Do 500 Kč, Pujcky Ihned Naucet Bez 1koruny, Kdo Pujci Vlastni Penize, Pujcky Online Ihned Velké Bílovice 

pujcka online chrastava půjčka

 

 

CZ
PL
GB
D
RUS

Hotel SRDCE BESKYD je dlouhodobě vyhledáván pro své krásné okolí a zdravé horské klima. Přijmějte pozvání i Vy a odpočiňte si u nás.

Pokud zvažujete návštěvu hor a hledáte klidné místo k relaxaci a odpočinku, pak si Vám dovolujeme představit horský hotel SRDCE BESKYD. Již název Vám napoví, že okolí hotelu je obklopeno dobrými trasami pro cyklo a pěší turistiku. V zimním období pak doporučujeme využití běžkařských tratí a sjezdovek, které jsou z hotelu dobře dostupné.

Nezapomenutelným zážitkem bude pri Vás určitě výlet na horu Radhošť (1129 m. n. m.), kde můžete zhlédnout sochu pohanského boha Radegasta, kapli Cyrila a Metoděje a další památky včetně nádherného panoramatického pohledu na pohoří Beskyd a přilehlá městečka. Výlet na vrchol Lysé hory (1323 m. n. m.) doporučujeme náročným cykloturistům. Pokud se chcete seznámit s typickým regionem Valašska, doporučujeme navštívit jeho samotné centrum - Rožňov pod Radhoštěm, proslavený ve světě svým valašským skanzenem a unikátní architekturou.

Kapacita hotelu je 400 míst. Hotelový komplex je rozdělěn na hotelovou část se standardním vybavením pokojů. Dvou, tři, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje v hotelové části jsou zařízeny vlastní koupelnou a WC. Náročnejším hostům můžeme nabídnout apartmány, jejichž vybavení je navíc rozšířeno o televizor. Všechny ubytované hosty i návštěvníky zveme do příjemného prostředí naší restaurace, nabízíme večerní posezení ve vinárně či na letní terase pod letní noční oblohou. Úplnou relaxaci Vašeho těla i ducha Vám zajistí služby našeho hotelového maséra. Pro obchodní jednání a semináře firem nabízíme několik salónků, včetně kongresového sálu s audiotechnikou a kapacitou do 350 osob.

Ceník:
- hotelová část od 350,- do 390,-
- turistická část od 250,- do 290,-
- akce, školení - cena dohodou

Dále našim hostům nabízíme:

  • horské kola v naší půjčovně
  • vyhřívaný letní bazén k osvěžení
  • volejbalový kurt pro kolektivní sporty
  • hernu na stolní tenis, nebo kulečníkovou hernu
  • saunu
  • vodoléčbu
  • prostorné dětské hřiště
  • tenisový kurt
  • letní grilování na prostorné terase
  • vlastní kinosál s videoprojekcí

Jenom 6 km od hotelu se nachází největší golfové hřiště ve střední Evropě - PROSPER GOLF CLUB s 27-jamkami a 5-ti jamkovou Akademií Par 3.

Tel.: 00420/558 684 693 - recepce, Tel.: 00420/558 637 436 - kancelář
Tel.: 00420/558 637 437 - automat, Fax: 00420/558 637 435
e-mail: srdcebeskyd@iol.cz nebo srdcebeskyd@seznam.cz